OE 7M0422803E
SEAT, VOLKSWAGEN, VAG
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
SEAT7M0 422 803 E, 7M0 422 803 E*, 7M0 422 803E, 7M0422803E
VOLKSWAGEN7M0 422 803 E, 7M0 422 803 E*, 7M0 422 803E, 7M0422803E
VAG7M0422803E
    279,-ve skladu
    Rozměr závitu 1: M14x1,50Rozměr závitu 2: M14x1,50Délka axiálního kloubu [mm]: 185EAN:4014870430849FORD1 020 497* (1020497)1 020 496* (1020496)102049710204961001397* (1001397)10013971001396* (1001396)1001396SEAT7M0 422 804 F* (7M0422804F)7M0 422 804 E* (7M0422804E)7M0 422 804 G* (7M0422804G)7M0 422 803 G* (7M0422803G)7M0 422 803 F* (7M0422803F)7M0422803E7M0 422 803 E* (7M0422803E)7M0422803F7M0422803G7M0422804G7M0422804E7M0422804FVOLKSWAGEN7M0422803A7M0 422 804 E* (7M0422804E)7M0422804G7M0 422 804 F* (7M0422804F)7M0 422 804 G (7M0422804G)7M0422804F7M0 422 804 G* (7M0422804G)7M0422803G7M0422804E7M0422803A* (7M0422803A)7M0422804A* (7M0422804A)7M0422803E7M0422804A7M0422803F7M0 422 804 E (7M0422804E)7M0 422 804 F (7M0422804F)7M0 422 803 A (7M0422803A)7M0 422 803 E (7M0422803E)7M0 422 803 E* (7M0422803E)7M0 422 803 F (7M0422803F)7M0 422 803 F* (7M0422803F)7M0 422 803 G (7M0422803G)7M0 422 803 G* (7M0422803G)7M0 422 804 A (7M0422804A)Konkurenční kódy
  • FEBI Příčné táhlo řízení PROKIT FB 11997
    zvětšitFEBI Příčné táhlo řízení PROKIT ‐ FB 11997
    629,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaPárová čísla výrobku: 11996Rozměr vnitřního závitu: M14 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,600Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíDbejte servisních informací EAN:4027816119975FORD1 001 397 (1001397)1 001 398 (1001398)1 020 497 (1020497)1 092 382 (1092382)1 121 509 (1121509)1 233 552 (1233552)7 200 945 (7200945)7 398 678 (7398678)SEAT7M0 422 803 E (7M0422803E)7M0 422 803 F (7M0422803F)7M0 422 803 G (7M0422803G)7M3 422 803 (7M3422803)7M3 422 803 A (7M3422803A)VOLKSWAGEN7M0 422 803 F (7M0422803F)7M0 422 803 G (7M0422803G)7M3 422 055 (7M3422055)7M3 422 803 (7M3422803)7M3 422 803 A (7M3422803A)FORD USA95VW3281AG95VW3281AHYM213281AAYM213281ABKonkurenční kódy