OE 7L6698151B
VAG
Sada brzdových destiček
| VAG | 7L6 698 151 B, 7L6 698 151B, 7L6698151B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37482
zvětšit
669,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 156,2Výška 1 [mm]: 73,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,8Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 2 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 18,6Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 300Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109368536VOLKSWAGEN7L6.698.151B (7L6698151B)7L6698151FVAG7L6 698 151B (7L6698151B)7L6 698 151F (7L6698151F)OSCA08951Konkurenční kódySkladem ve skladu