OE 7H0615301F
SEAT
Brzdový kotouč
SEAT7H0615301F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 333 mm KAM 1031119
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 333 mm ‐ KAM 1031119
    1 139,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 333Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 33Kruhový vývrt ∅ [mm]: 120Počet děr: 5Výška [mm]: 55Centrovací průměr [mm]: 76Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 333SEAT7H0615301E7H0615301FŠKODA7H0615301E7H0615301FVOLKSWAGEN7H0 615 301 E (7H0615301E)7H0 615 301 F (7H0615301F)VAG7H0615301F7H0615301EKonkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 333 mm QWP WBD402
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 333 mm ‐ QWP WBD402
    1 619,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 333Výška [mm]: 55,6Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 32,5Velikost závitu: 16,6Minimální tloušťka [mm]: 28,5Zpracování: vysoce nauhličenoVnější průměr [mm]: 333Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 76,05Kruhový vývrt ∅ [mm]: 120Použitá čísla7H0615301E, 7H0615301F, DF4309S