OE 7E0127401A
AUDI
Palivový filtr
| AUDI | 7E0 127 401 A, 7E0127401A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Palivový filtr BO F026402220
zvětšit
789,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 8EAN:4047026229981Použitá čísla: N 2220Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: F 026 402 092
AUDI7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)SEAT7H0 127 401 A (7H0127401A)VOLKSWAGEN7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)CUPRA7H0127401D7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)Konkurenční kódy -
KAMOKA Palivový filtr KAMOKA KAM F317401
zvětšit
579,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 8Výška [mm]: 278Typ paliva: NaftaVnější průměr [mm]: 81EAN:5901779836645AUDI7E0127401ASEAT7E0127401A7H0127401DŠKODA7E0127401A7H0127401DVOLKSWAGEN7E0127401AVAG7H0127401DKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
KNECHT Palivový filtr KNC KL 229/5
909,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 7,9Výška balení [cm]: 28,50Hmotnost netto [g]: 463Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026961926Použitá čísla: 72415591Skladem ve skladu
Nahrazuje: KL 229/2
MAHLE Palivový filtr MAO KL 229/5
859,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 7,9Výška balení [cm]: 28,50Hmotnost netto [g]: 463Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026961926Použitá čísla: 72415595Skladem ve skladu