OE 7D0698451G
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, SAVA, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI7D0 698 451 G, 7D0698451G
SEAT7D0 698 451 G, 7D0698451G
ŠKODA7D0 698 451 G, 7D0698451G
VOLKSWAGEN7D0 698 451 G, 7D0 698 451G, 7D0698451G
SAVA7D0 698 451 G, 7D0698451G
VAG7D0 698 451 G, 7D0 698 451G, 7D0698451G
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37118
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37118
    399,-v prodejně
    Šířka 1 [mm]: 94,9Výška 1 [mm]: 51Tloušťka/síla 1 [mm]: 17,3Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109055962Nahrazuje37118 OE
    VOLKSWAGEN7016984517D06984517D0698451A7D0698451C7D0698451D7D0698451E7D0698451G7D0698451JVAG701 698 451 (701698451)7D0 698 451 (7D0698451)7D0 698 451A (7D0698451A)7D0 698 451C (7D0698451C)7D0 698 451D (7D0698451D)7D0 698 451G (7D0698451G)7D0 698 451J (7D0698451J)7D0.698.451 (7D0698451)7D0.698.451A (7D0698451A)7D0.698.451C (7D0698451C)7D0.698.451D (7D0698451D)7D0.698.451E (7D0698451E)OSCA0422807385Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37142
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37142
    459,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 94,9Výška 1 [mm]: 51Tloušťka/síla 1 [mm]: 17,3Brzdový systém: LUCAS/TRWVarovný odstup [mm]: 205Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109056457SEAT7D0698451F7M3698451D7M3698451FVOLKSWAGEN7D0698451B7D0698451F7D0698451G7D0698451J7M3698451D7M3698451FVAG7D0 698 451G (7D0698451G)7D0 698 451J (7D0698451J)7D0698451B7D0698451F7M3698451D7M3698451FEICHER101440349OSCA03537Konkurenční kódy
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 51-00-0301
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 51-00-0301
    379,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaTloušťka/síla 1 [mm]: 16,5Vibrace: s tlumičem kmitůUzavírací výstražný kontakt: bez výstražného uzavíracího kontaktuSplňuje ECE normu: ApprovedPro OE číslo: 701615423WVA číslo: 23224šířka [mm]: 94,9Výška [mm]: 51EAN:8052553300399FORD113344813453375M212M008AAYM212M008BASEAT7D0698451F7M3698451D7M3698451FVOLKSWAGEN701 615 423 (701615423)701 615 424 (701615424)701 698 451 (701698451)7016154237D0 615 423 A (7D0615423A)7D0 615 424 A (7D0615424A)7D0 698 451 (7D0698451)7D0 698 451 A (7D0698451A)7D0 698 451 B (7D0698451B)7D0 698 451 C (7D0698451C)7D0 698 451 D (7D0698451D)7D0 698 451 E (7D0698451E)7D0 698 451 F (7D0698451F)7D0 698 451 G (7D0698451G)7D06984517D0698451A7D0698451B7D0698451C7D0698451D7D0698451E7D0698451F7D0698451G7D0698451J7M3698451D7M3698451FKonkurenční kódy