OE 6Y5827550A
ŠKODA
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru
ŠKODA6Y5 827 550 A, 6Y5 827 550A, 6Y5827550A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FEBI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor FB 31653
    zvětšitFEBI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor ‐ FB 31653
    529,-ve skladu
    Montovaná strana: oboustrannáDélka [mm]: 279Délka pouzdra [mm]: 160,5Průměr upevňovacího bodu [mm]: 18Průměr víka [mm]: 18Průměr pístnice [mm]: 8Vymršťovací síla [N]: 500Takt motoru [mm]: 90Hmotnost [kg]: 0,147EAN:4027816316534ŠKODA6Y5 827 550 A (6Y5827550A)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • KAMOKA Plynová vzpěra zavazadlového prostoru KAM 7092507
    zvětšitKAMOKA Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ KAM 7092507
    130,-ve skladu
  • LESJÖFORS Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor LSJ 8127561
    zvětšitLESJÖFORS Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor ‐ LSJ 8127561
    309,-ve skladu
    Montovaná strana: zadníEAN:7394410099307Použitá čísla27090720, GS0907
    Nahrazuje8185711
    FORD1336159137667316921625M51F406A10ABŠKODA6Y5827550AKonkurenční kódy
  • MAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MXG 12-2090
    zvětšitMAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ MXG 12-2090
    299,-ve skladu
    Vymršťovací síla [N]: 500Délka [mm]: 279Takt motoru [mm]: 90EAN:5903364327682ŠKODA6Y5 827 550 A (6Y5827550A)Konkurenční kódy
  • MEYLE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ME 140 161 0068
    zvětšitMEYLE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ ME 140 161 0068
    239,-ve skladu
    AUDI3B5 827 550 A (3B5827550A)8D5 827 552 A (8D5827552A)8N0 823 359 (8N0823359)8D5 827 552 B (8D5827552B)3B5 827 550 (3B5827550)8D5 827 552 C (8D5827552C)8D5 827 552 D (8D5827552D)8D5 827 552 F (8D5827552F)ŠKODA6Y5 827 550 A (6Y5827550A)8D5 827 552 F (8D5827552F)VOLKSWAGEN8D5 827 552 C (8D5827552C)3B5 827 550 (3B5827550)3B5 827 550 A (3B5827550A)8D5 827 552 D (8D5827552D)8D5 827 552 B (8D5827552B)8D5 827 552 A (8D5827552A)8D5 827 552 F (8D5827552F)Konkurenční kódy
  • MONROE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MO ML5135
    zvětšitMONROE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ MO ML5135
    259,-ve skladu
    Délka [mm]: 279Takt motoru [mm]: 95Vymršťovací síla [N]: 490Hmotnost [kg]: 0,193Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 37,5šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096342059AUDI8D58275528D5827552A8D5827552B8D5827552C8D5827552D8D5827552F8N0823359ŠKODA6Y5827550AVOLKSWAGEN3B5827550A3B5827550Konkurenční kódy