OE 6U0501615A
VAG
Brzdový buben
| VAG | 6U0 501 615 A, 6U0 501 615A, 6U0501615A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2325-S
zvětšit
699,-ve skladuBrzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50Výška brzdového bubnu celková [mm]: 82Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 40Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje kola 2 [mm]: 50EAN:8717109024746AUDI191501615A1H0501615A1H050161ASEAT1H0.501.615A (1H0501615A)1H0501615AŠKODA1153301921H0.501.615A (1H0501615A)6U05016156U0501615A6U0501615BVOLKSWAGEN191501615A1H0501615A1H0501615B3235016156U0501615BVAG191 501 615A (191501615A)191.501.615A (191501615A)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 501 61A (1H050161A)1H0.501.615B (1H0501615B)323 501 615 (323501615)6U0 501 615 (6U0501615)6U0 501 615A (6U0501615A)6U0 501 615B (6U0501615B)EICHERRT 2325 (RT2325)OSCA01584Konkurenční kódySkladem ve skladu