OE 6U0407272FX
VAG
Hnací hřídel
VAG6U0407272FX, 6U0407272FX+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • SPIDAN Hnací hřídel SD 23151
    zvětšitSPIDAN Hnací hřídel ‐ SD 23151
    3 727,-ve skladu
    Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Délka [mm]: 891Průměr těsnícího kroužku [mm]: 48Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm]: 83Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm]: 76Velikost závitu: M20x1.5Výměnný díl Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s maticíEAN:4019064031512AUDI6U0407272AX1154212116U0407272AV6U0407272A6U0407272FX6U0407272FSEAT6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0407272FX115421211ŠKODA6U0407272F6U0407272FX6U0407272A6U0407272AX1154212116U0407272AV115 420 217 (115420217)VOLKSWAGEN6U0407272AV6U0407272F6U0407272AX6U0407272FX6U0407272A115421211VAG6U0 407 272 A (6U0407272A)6U0407272AX6U0407272FX115 421 211 (115421211)6U0407272F6U0407272AVKonkurenční kódy
    technické informaceProduct information
    The products supplied by us are to be used exclusively for
    their intended purpose. Installation may only be carried out
    by trained specialists; installation instructions are
    generally not supplied.
    When installing our products, only new fastening material
    (screws and their components) of the quality specified by
    the vehicle manufacturer may be used.
    The procedures required for fastening our products during
    repairs must always be carried out in accordance with the
    vehicle manufacturer's specifications and the corresponding
    tightening torques and tightening procedures must be used.
  • Starline Hnací hřídel - pravá 40.10.610
    zvětšitStarline Hnací hřídel - pravá ‐ 40.10.610
    1 939,-ve skladu
    Montovaná strana: praváDélka [mm]: 861Počet vnějších drážek na straně u kola: 22Počet vnějších drážek; strana u diferenciálu: 22Průměr těsnícího kroužku [mm]: 45Pravá poloosa; 1.3; 87cm. EAN:8592808249887AUDI1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVSEAT1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVŠKODA115 420 217 (115420217)6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272AF6U0407272A6U0407272FX115421211VOLKSWAGEN6U0407272A6U0407272AV6U0407272FX6U0407272AX1154212116U0407272FVAG6U0407272FX6U0407272F115 421 211 (115421211)6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0 407 272 A (6U0407272A)115421211Konkurenční kódy
  • VIKA Hnací hřídel VIK 54070006501
    zvětšitVIKA Hnací hřídel ‐ VIK 54070006501
    Všeobecné informaceDrive shaft assembly; right; Inner tooth 22mm; outer tooth 2
    2mm; total length 860mm