OE 6U0407271F
ŠKODA
Kloub hnacího hřídele, sada, hnací hřídel, kloub hnacího hřídele
ŠKODA6U0 407 271 F, 6U0 407 271F, 6U0407271F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • EAI Hnací hřídel EAI T58085
    zvětšitEAI Hnací hřídel ‐ EAI T58085
    1 981,-ve skladu
    NahrazujeT58087
  • GSP Hnací hřídel GSP 254001
    zvětšitGSP Hnací hřídel ‐ GSP 254001
    1 409,-ve skladu
  • GSP Kloub hnacího hřídele, sada GSP 654002
    zvětšitGSP Kloub hnacího hřídele, sada ‐ GSP 654002
    619,-ve skladu
  • JP GROUP Hnací hřídel JP GROUP JPG 1143100170
    zvětšitJP GROUP Hnací hřídel JP GROUP ‐ JPG 1143100170
  • METELLI Hnací hřídel MT 17-0119
    zvětšitMETELLI Hnací hřídel ‐ MT 17-0119
    Montovaná strana: levá přední nápravaDélka [mm]: 600Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Průměr 2 [mm]: 87Průměr [mm]: 83EAN:8032747531181ŠKODA6U0 407 271F (6U0407271F)VOLKSWAGEN6U0 407 271FX (6U0407271FX)Konkurenční kódy
  • MEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ME 100 420 0001
    zvětšitMEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ‐ ME 100 420 0001
    539,-ve skladu
    ŠKODA6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)6U0 407 311 (6U0407311)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)115 420 214 (115420214)115 420 174 (115420174)VOLKSWAGEN6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 407 311 (6U0407311)115 420 214 (115420214)6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)115 420 174 (115420174)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)Konkurenční kódy