OE 6Q1955425A
VOLKSWAGEN
Stěrač, stírací gumička
VOLKSWAGEN6Q1 955 425 A, 6Q1955425A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada stěračů Aerotwin - 530 + 475 mm BO 3397118927
    zvětšitBOSCH Sada stěračů Aerotwin - 530 + 475 mm ‐ BO 3397118927
    449,-ve skladu
    VOLKSWAGEN1J0 998 002 (1J0998002)1J09980026Q19554256Q1 955 425 (6Q1955425)6Q1 955 425 A (6Q1955425A)Konkurenční kódy
  • DENSO Sada plochých stěračů - 530 + 480 mm DEN DF-001
    zvětšitDENSO Sada plochých stěračů - 530 + 480 mm ‐ DEN DF-001
    499,-ve skladu
  • KAMOKA Sada stěračů - 530 + 475 mm KAM 27C15
    zvětšitKAMOKA Sada stěračů - 530 + 475 mm ‐ KAM 27C15
    309,-ve skladu
    Délka stěrače: 530 + 475 mmMontovaná strana: předníPro OE číslo: 1J0 998 002Levo-/pravostranné řízení: pro levostranně řízená vozidlaJednotka množství: SadaEAN:5908242677705VOLKSWAGEN6Q1 955 425 A (6Q1955425A)1J0 998 002 (1J0998002)6Q1 955 425 (6Q1955425)Konkurenční kódy
  • MAGNETI MARELLI Stěrač MAG 000723145300
    zvětšitMAGNETI MARELLI Stěrač ‐ MAG 000723145300
    229,-ve skladu
    Délka [mm]: 530EAN:8001063762401Použitá číslaMTF53
  • MAXGEAR Sada stěračů - 530 + 475 mm MXG 39-0065
    zvětšitMAXGEAR Sada stěračů - 530 + 475 mm ‐ MXG 39-0065
    209,-ve skladu
    Délka stěrače: 530 + 475 mmJednotka množství: SadaDélka 1 [mm]: 530Délka 2 [mm]: 475Stěrače - provedení: Stěrač-FlachbalkenwischblattLevo-/pravostranné řízení: pro levostranně řízená vozidlaEAN:5901619525302MAZDA151263/151265 (151263151265)151263151265BP4K-67-330B (BP4K67330B)BP4L-67-330B (BP4L67330B)VOLKSWAGEN6Q1 955 425 A (6Q1955425A)6Q1 955 425 (6Q1955425)1J0 998 002 (1J0998002)1J1955425AKonkurenční kódy
  • SWF Sada stěračů se spojlerem VisioFlex - 530 + 475 mm SWF 119319
    zvětšitSWF Sada stěračů se spojlerem VisioFlex - 530 + 475 mm ‐ SWF 119319