OE 6Q0820679A
VAG
Expanzní ventil klimatizace
VAG6Q0 820 679 A, 6Q0820679A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MAHLE Expanzní ventil klimatizace MAO AVE 58 000P
    zvětšitMAHLE Expanzní ventil klimatizace ‐ MAO AVE 58 000P
    779,-ve skladu
    Průměr sání 1 [mm]: 13,0Průměr výstupu 1 [mm]: 18,3Průměr vstupu 2 [mm]: 17,7Průměr výstupu 2 [mm]: 11,8Chladicí látka: R 134aHmotnost netto [g]: 142Výška balení [cm]: 7,50šířka balení [cm]: 7,70Délka balení [cm]: 9,2EAN:4057635050883Použitá čísla70819223, 8UW 351 234-161, 351234161
    Všeobecné informacePREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
    optimum
  • VAN WEZEL Expanzní ventil klimatizace VAW 58001311
    zvětšitVAN WEZEL Expanzní ventil klimatizace ‐ VAW 58001311
    669,-ve skladu
    Pro OE číslo: 6Q0 820 679 / AEAN:5410909481162AUDI6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)SEAT6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)ŠKODA6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)VOLKSWAGEN6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0820679D6Q0820679A6Q08206796Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)6Q0 820 679 (6Q0820679)6Q0820679F6Q0820679GVAG6Q0 820 679 A (6Q0820679A)Konkurenční kódy