OE 6K0422803E
VOLKSWAGEN
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
VOLKSWAGEN6K0 422 803 E, 6K0 422 803 E*, 6K0422803E, 6K0422803E*
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Axiální kloub příčného táhla řízení DF TA3167
    zvětšitDELPHI Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ DF TA3167
    329,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaRozměr závitu 2: M14x1.5Délka [mm]: 338šířka [mm]: 37Výška [mm]: 37Délka axiálního kloubu [mm]: 318EAN:5012759974278SEAT6K0 422 804 E* (6K0422804E)6K0 422 804 B*- (6K0422804B)6K0 422 803 E* (6K0422803E)6K0 422 803 B* (6K0422803B)VOLKSWAGEN6K0 422 804 E* (6K0422804E)6K0 422 804 B* (6K0422804B)6K0 422 803 E* (6K0422803E)6K0 422 803 B* (6K0422803B)Konkurenční kódy
  • FAG Axiální kloub příčného táhla řízení FG 840 0168 10
    zvětšitFAG Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ FG 840 0168 10
    289,-ve skladu
    Rozměr závitu 1: M14x1,5Rozměr závitu 2: M14x1,5Délka axiálního kloubu [mm]: 342EAN:4014870429386AUDI191 422 803 (191422803)191422821191422803191 422 821 (191422821)SEAT191422821191 422 821 (191422821)VOLKSWAGEN6K0422804D* (6K0422804D)191422804A* (191422804A)191422804D191422804D* (191422804D)191422804E191422804E* (191422804E)191422821191422803E6K0422804D6K0422803E* (6K0422803E)6K0422803E6K0422803D* (6K0422803D)6K0422803D6K0 422 803 D (6K0422803D)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0 422 804 E (6K0422804E)191422803E* (191422803E)6K0422804E* (6K0422804E)6K0422804E191 422 803 (191422803)191 422 803 A (191422803A)191 422 803 D (191422803D)191 422 803 E (191422803E)191 422 804 A (191422804A)191 422 804 D (191422804D)191 422 804 E (191422804E)191 422 821 (191422821)191422803191422803A191422803A* (191422803A)191422803D191422803D* (191422803D)191422804AKonkurenční kódy
  • FEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT FB 37065
    zvětšitFEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT ‐ FB 37065
    309,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • FEBI Příčné táhlo řízení PROKIT FB 44675
    zvětšitFEBI Příčné táhlo řízení PROKIT ‐ FB 44675
    519,-ve skladu
    technické informaceU následujících oprav používejte pouze tento obsah
    soupravy!
    dodávají bez návodu k montáži.
  • FEBI Příčné táhlo řízení PROKIT FB 44741
    zvětšitFEBI Příčné táhlo řízení PROKIT ‐ FB 44741
    559,-ve skladu
    soupravy!
  • LEMFÖRDER Axiální kloub příčného táhla řízení LM 30335 01
    zvětšitLEMFÖRDER Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ LM 30335 01
    379,-ve skladu
    SEAT6K0 422 807 F (6K0422807F)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 803 F (6K0422803F)6K0 422 804 E (6K0422804E)6K0 422 804 F (6K0422804F)6K0 422 807 E (6K0422807E)VOLKSWAGEN6K0 422 807 F (6K0422807F)6K0 422 807 E (6K0422807E)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 803 F (6K0422803F)6K0 422 804 E (6K0422804E)6K0 422 804 F (6K0422804F)Konkurenční kódy