OE 6F133843A
VOLKSWAGEN
Vzduchový filtr
VOLKSWAGEN6F 133 843 A, 6F133843A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Vzduchový filtr BLP ADV182223
    zvětšitBLUE PRINT Vzduchový filtr ‐ BLP ADV182223
    219,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 408šířka [mm]: 173Výška [mm]: 39Hmotnost [kg]: 0,325Dbejte servisních informací EAN:5050063234626AUDI06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)SEAT06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)ŠKODA06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)VOLKSWAGEN06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BOSCH Vzduchový filtr BO 1457433102
    zvětšitBOSCH Vzduchový filtr ‐ BO 1457433102
    309,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 404,6šířka [mm]: 173,4Výška [mm]: 37,3Kvantita: 1EAN:4047023055392Použitá číslaS 3102
    AUDI06F 133 843 A (06F133843A)SEAT06F 133 843 A (06F133843A)ŠKODA06F 133 843 A (06F133843A)VOLKSWAGEN06F 133 843 A (06F133843A)6F133843AKTMXCP00000921Konkurenční kódy