OE 6F133843A
ŠKODA
Vzduchový filtr
ŠKODA6F 133 843 A, 6F133843A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Vzduchový filtr BLP ADV182223
    zvětšitBLUE PRINT Vzduchový filtr ‐ BLP ADV182223
    219,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 408šířka [mm]: 173Výška [mm]: 39Hmotnost [kg]: 0,325Dbejte servisních informací EAN:5050063234626AUDI06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)SEAT06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)ŠKODA06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)VOLKSWAGEN06F 133 843 A (06F133843A)6F 133 843 A (6F133843A)Konkurenční kódy