OE 6A906262P
VAG
Lambda sonda
| VAG | 6A 906 262 P |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
VEMO Lambda sonda VEM V10-76-0036
zvětšit
949,-ve skladuProvedení izolace vedení: s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletivaPočet vodičů: 4Délka [mm]: 1700Tvar zásuvky: tvar DVelikost závitu: M18 x 1,5Druh katalyzátoru: Pro vozidla s katalyzátoremDélka kabelu [mm]: 1700Počet pólů: 4Počet vedení: 4Lamdasonda: Závit, předběžně namazanýEAN:040460013768634046001376863AUDI030 906 262 (030906262)030 906 262 A (030906262A)030 906 262 N (030906262N)06A 906 262 P (06A906262P)06A906265AA06B 906 265 C (06B906265C)06C 906 265 C (06C906265C)077 906 262 G (077906262G)07C 906 262 E (07C906262E)07C 906 262 F (07C906262F)1K0 998 262 (1K0998262)SEAT006A906262P030 906 262 (030906262)030 906 262 A (030906262A)030 906 262 N (030906262N)06A 906 262 P (06A906262P)06A906262H06A906265AA06B 906 265 C (06B906265C)06C 906 265 C (06C906265C)077 906 262 G (077906262G)07C 906 262 E (07C906262E)07C 906 262 F (07C906262F)1K0 998 262 (1K0998262)30 906 262 (30906262)30 906 262 A (30906262A)30906262N6A906262P6B906265C6C906265C77906262G7C906262E7C906262FŠKODA030 906 262 (030906262)030 906 262 A (030906262A)030 906 262 N (030906262N)06A 906 262 P (06A906262P)06A906262H06B 906 265 C (06B906265C)06C 906 265 C (06C906265C)077 906 262 G (077906262G)07C 906 262 E (07C906262E)07C 906 262 F (07C906262F)1K0 998 262 (1K0998262)3090626230906262A30906262N6A906262P6B906265C6C906265C77906262G7C906262E7C906262FVOLKSWAGEN023906262030 906 262 (030906262)030 906 262 A (030906262A)030 906 262 N (030906262N)058906265B06A 906 262 P (06A906262P)06A906262AK06A906262AL06A906262AQ06A906262BA06A906262Q06A906265AA06B 906 265 C (06B906265C)06C 906 265 C (06C906265C)06C90626506C906265A077 906 262 G (077906262G)077906262B077906262C077906265AD077906265AE078906265AA078906265T07C 906 262 E (07C906262E)07C 906 262 F (07C906262F)1K0 998 262 (1K0998262)30 906 262 (30906262)30 906 262 A (30906262A)VAG030 906 262 (030906262)030 906 262 A (030906262A)030 906 262 N (030906262N)06A 906 262 P (06A906262P)06B 906 265 C (06B906265C)06C 906 265 C (06C906265C)077 906 262 G (077906262G)07C 906 262 E (07C906262E)07C 906 262 F (07C906262F)1K0 998 262 (1K0998262)30 906 262 (30906262)30 906 262 N (30906262N)5XD906265C6A 906 262 P (6A906262P)6B 906 265 C (6B906265C)6C 906 265 C (6C906265C)77 906 262 G (77906262G)7C 906 262 E (7C906262E)7C 906 262 F (7C906262F)STANDARD AUTOMOBILESG1172SG1176SG1179SG1182SG1533SG1558Konkurenční kódySkladem ve skladu