OE 6A141025J
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Přítlačný talíř, sada spojky
AUDI6A 141 025 J, 6A141025J
SEAT6A 141 025 J
ŠKODA6A 141 025 J, 6A141025J
VOLKSWAGEN6A 141 025 J, 6A141025J
VAG6A141025J
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Přítlačný talíř BLP ADV183210N
    zvětšitBLUE PRINT Přítlačný talíř ‐ BLP ADV183210N
    1 019,-ve skladu
    Vnější průměr [mm]: 211Hmotnost [kg]: 2,988Pro OE číslo: 06A 141 025 QDbejte servisních informací EAN:5050063287684AUDI027 141 025 T (027141025T)027 141 026 (027141026)027 141 026 A (027141026A)038 141 025 B (038141025B)038 141 025 L (038141025L)06A 141 025 A (06A141025A)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 Q (06A141025Q)27 141 025 T (27141025T)27 141 026 (27141026)27 141 026 A (27141026A)38 141 025 B (38141025B)38 141 025 L (38141025L)6A 141 025 A (6A141025A)6A 141 025 J (6A141025J)6A 141 025 Q (6A141025Q)6A141025A6A141025JSEAT027 141 025 T (027141025T)027 141 026 (027141026)06A 141 025 A (06A141025A)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 Q (06A141025Q)27 141 025 T (27141025T)27 141 026 (27141026)6A 141 025 A (6A141025A)6A 141 025 J (6A141025J)6A 141 025 Q (6A141025Q)ŠKODA06A 141 025 A (06A141025A)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 Q (06A141025Q)6A 141 025 A (6A141025A)6A 141 025 J (6A141025J)6A 141 025 Q (6A141025Q)VOLKSWAGEN027 141 025 T (027141025T)027 141 026 (027141026)027 141 026 A (027141026A)038 141 025 B (038141025B)038 141 025 L (038141025L)06A 141 025 A (06A141025A)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 Q (06A141025Q)27 141 025 T (27141025T)27 141 026 (27141026)27 141 026 A (27141026A)38 141 025 B (38141025B)38 141 025 L (38141025L)6A 141 025 A (6A141025A)6A 141 025 J (6A141025J)6A 141 025 Q (6A141025Q)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • KAMOKA Spojková sada KAM KC070
    zvětšitKAMOKA Spojková sada ‐ KAM KC070
    1 539,-ve skladu
    Počet zubů: 28Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přítlačným talířem spojkyDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se spojkovou lamelouObložení - vnější průměr [mm]: 210EAN:5908242691176AUDI06A 198 141 AX (06A198141AX)SEAT06A141025Q06A 198 141 AX (06A198141AX)06A198141AX1L0198007027141026C1L0198008027141033C27141026ŠKODA06A141031J06A141025Q06A141025JVOLKSWAGEN037 198 141 AX (037198141AX)06A 198 141 AX (06A198141AX)VAG2714102627141026C06A198141AX27141032T27141033B27141033C6A141025A6A141025J6A141031B027 141 026 D (027141026D)06A 198 141 A (06A198141A)027 141 031 J (027141031J)027 141 026 T (027141026T)027 141 033 H (027141033H)027 141 033 J (027141033J)027 141 033 N (027141033N)027141025T027141032B027141033T027141033TX037198141AX027 141 026 A (027141026A)06A141025Q06A 141 015 H (06A141015H)Konkurenční kódy