OE 6A103495AC
VAG
Opravná sada, větrání klikové skříně
VAG6A 103 495 AC
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • VAICO Opravná sada, větrání klikové skříně VAC V10-3881
    zvětšitVAICO Opravná sada, větrání klikové skříně ‐ VAC V10-3881
    3 499,-ve skladu
    Druh provozu: tlakově řízenýMontovaná strana: válcová hlavaDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s hadicíDoporučený interval výměny [km]: 60000Doplňkový potřebný díl - viz. seznam příslušenství Dbejte servisních informací Typ ventilu: Odvzdušňovací ventilMateriál pláště: Polyamid 6.6Typ ventilu: membránový ventilSada úplná Doporučený interval výměny [roky]: 3Materiál těsnění: FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)EAN:404600169549004046001695490Použitá čísla06A 103 495 AC, 06J 103 221 A, 06J 103 213 D
    AUDI06J103221ASEAT06H 103 495 A (06H103495A)6J103213D6H103495E06H 103 495 E (06H103495E)6H103495A06H103495AC06H103495AH6J103221A06J 103 213 D (06J103213D)06J 103 221 A (06J103221A)ŠKODA6J103213D6H103495E6H103495A06J 103 221 A (06J103221A)6J103221A06J 103 213 D (06J103213D)06H 103 495 A (06H103495A)06H 103 495 E (06H103495E)VAUXHALL06H103495ACVOLKSWAGEN06H 103 495 AH kit (06H103495AHkit)VAG6A 103 495 AC kit (6A103495ACkit)06A 103 495 AC (06A103495AC)06A 103 495 AC kit (06A103495ACkit)6J 103 221 A (6J103221A)6J 103 213 D (6J103213D)06H 103 495 A (06H103495A)06H 103 495 E (06H103495E)6H 103 495 E (6H103495E)6H 103 495 A (6H103495A)06J 103 213 D (06J103213D)6A 103 495 AC (6A103495AC)06J 103 221 A (06J103221A)06H103495AHKonkurenční kódy