OE 5Z0615301
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
| VOLKSWAGEN | 5Z0615301 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 239 mm BRE 09.8483.11
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
DELPHI Brzdový kotouč - 239 mm DF BG3695
zvětšit
529,-ve skladuSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0289/1954Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Centrovací průměr [mm]: 65Výška [mm]: 34,9EAN:5012759227893ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)5Z0615301JZW615301M1J0 615 301L (1J0615301L)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 239 mm HPG 8DD 355 107-651