OE 5Q0615301P
VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN5Q0615301P
VAG5Q0 615 301 P
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 340 mm ABS 18194
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 340 mm ‐ ABS 18194
    1 299,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 340Vnější průměr [mm]: 340Síla brzdového kotouče [mm]: 30Minimální tloušťka [mm]: 27Výška [mm]: 49,7Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 156EAN:8717109528084AUDI1K0615301AD5Q0615301G8S06153018S0615301DSEAT1K0615301AD5Q0615301GŠKODA1K0615301AD5Q0615301GJZW698302DGVOLKSWAGEN1K0615301AD3C0615301C3C0615301D5Q0615301C5Q0615301G5Q0615301P5QN615301AJZW698302DGVAG1K0 615 301AD (1K0615301AD)3C0 615 301C (3C0615301C)8S0 615 301 (8S0615301)CUPRA5Q0615301GKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ZIMMERMANN Brzdový kotouč FORMULA Z - 340 mm ZIM 600.3262.75
    zvětšitZIMMERMANN Brzdový kotouč FORMULA Z - 340 mm ‐ ZIM 600.3262.75
    6 159,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 340Typ brzdového kotouče: vnitřně větráno dvoudílný brzdový kotouč plovoucí brzdový kotouč Hliníková mísa brzdového kotoučeZpracování: legováno / vysoce nauhličenoPovrch: nátěrVnější průměr [mm]: 340Síla brzdového kotouče [mm]: 30Výška [mm]: 50Ráfek, počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 65Zkušební značka: ECE R90 APPROVEDMinimální tloušťka [mm]: 27Hmotnost [kg]: 9,8Počet děr v brzdovém bubnu: 10/5EAN:4250238789413VAG5Q0 615 301 P (5Q0615301P)Konkurenční kódy
  • ZIMMERMANN Brzdový kotouč FORMULA Z COAT Z - 340 mm ZIM 600.3262.70
    zvětšitZIMMERMANN Brzdový kotouč FORMULA Z COAT Z - 340 mm ‐ ZIM 600.3262.70
    Srovnávací průměr: 340Typ brzdového kotouče: vnitřně větráno děrovaný dvoudílný brzdový kotouč plovoucí brzdový kotouč Hliníková mísa brzdového kotoučeZpracování: legováno / vysoce nauhličenoPovrch: nátěrVnější průměr [mm]: 340Síla brzdového kotouče [mm]: 30Výška [mm]: 50Ráfek, počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 65Zkušební značka: ECE R90 APPROVEDMinimální tloušťka [mm]: 27Hmotnost [kg]: 9,7Počet děr v brzdovém bubnu: 10/5EAN:4250238780212VAG1K0 615 301 AD (1K0615301AD)3C0 615 301 C (3C0615301C)3C0 615 301 D (3C0615301D)5Q0 615 301 C (5Q0615301C)5Q0 615 301 G (5Q0615301G)5Q0 615 301 P (5Q0615301P)5QN 615 301 A (5QN615301A)8S0 615 301 (8S0615301)JZW 698 302 DG (JZW698302DG)Konkurenční kódy