OE 5Q0615301F
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN5Q0 615 301 F, 5Q0 615 301F, 5Q0615301F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ABS 17558
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ‐ ABS 17558
    879,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 312Vnější průměr [mm]: 312Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 49,5Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 156EAN:8717109356700AUDI1K0.615.301AA (1K0615301AA)5C0615301B5N06153015Q0615301FSEAT1K0.615.301AA (1K0615301AA)5N06153015Q0615301FJZW615301HŠKODA1K0.615.301AA (1K0615301AA)5N06153015Q0615301FJZW615301HVOLKSWAGEN1K0.615.301AA (1K0615301AA)561615301A561615301B5C0615301B5C0615301E5N06153015Q0615301F5QM615301AJZW615301HVAG1K0 615 301AA (1K0615301AA)5C0 615 301B (5C0615301B)JZW 615 301H (JZW615301H)EICHER104441509OSCA07822CUPRA5Q0615301FKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • AUTOMEGA Brzdový kotouč - 312 mm ATM 120015810
    zvětšitAUTOMEGA Brzdový kotouč - 312 mm ‐ ATM 120015810
    769,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 312Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 25Vnější průměr [mm]: 312Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112EAN:4053184364723AUDI5C0615301B561615301JZW615301H5Q0615301F1K0615301AASEAT5C0615301B5Q0615301F1K0615301AAŠKODA5C0615301B5Q0615301F1K0615301AAVOLKSWAGEN1K0615301AA5C0615301B5Q0615301FVAG1K0 615 301 AA (1K0615301AA)5C0 615 301B (5C0615301B)5C0 615 301 B (5C0615301B)5Q0615301F5C0615301B5Q0 615 301 F (5Q0615301F)5Q0 615 301F (5Q0615301F)1K0615301AA1K0 615 301AA (1K0615301AA)Konkurenční kódy