OE 5JF129620A
VAG
Vzduchový filtr
VAG5JF 129 620 A, 5JF129620A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CHAMPION Vzduchový filtr CH CAF100715P
    zvětšitCHAMPION Vzduchový filtr ‐ CH CAF100715P
    155,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 216šířka [mm]: 218Šířka 1 [mm]: 126Výška [mm]: 59Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 22,3šířka balení [cm]: 21,7Výška balení [cm]: 5,8EAN:4044197758586Použitá číslaCAF100715P, U715