OE 5C0615301A
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN5C0 615 301 A, 5C0 615 301A, 5C0615301A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ABS 17521
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ‐ ABS 17521
    889,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 288Vnější průměr [mm]: 288Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 49,7Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 154EAN:8717109260304AUDI1K0.615.301K (1K0615301K)1K0.615.301T (1K0615301T)5C0615301A5Q0615301HFORD2631430VWN3CA1125AASEAT1K0.615.301T (1K0615301T)5Q0615301HJZW615301JŠKODA1K0.615.301T (1K0615301T)5Q0615301HJZW615301JVOLKSWAGEN1K0.615.301K (1K0615301K)1K0.615.301T (1K0615301T)5C0615301A5C0615301D5Q0615301HJZW615301JVAG1K0 615 301K (1K0615301K)1K0 615 301T (1K0615301T)5C0 615 301A (5C0615301A)JZW 615 301J (JZW615301J)EICHER104441239OSCA04568CUPRA5Q0615301HKonkurenční kódy