OE 5C0129620
AUDI
Vzduchový filtr
AUDI5C0 129 620, 5C0129620
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Vzduchový filtr ATM 180025510
    zvětšitAUTOMEGA Vzduchový filtr ‐ ATM 180025510
    148,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka 1 [mm]: 135Délka [mm]: 344šířka [mm]: 136Výška [mm]: 70EAN:4053184273124AUDI5C01296201K0129620DSEAT1K0129620DŠKODA1K0129620DVOLKSWAGEN1K0129620DVAG5C01296205C0 129 620 (5C0129620)3C0129620A3C0 129 620A (3C0129620A)1K0129620F1K0129620D1K0 129 620F (1K0129620F)1K0 129 620D (1K0129620D)1K0 129 620 D (1K0129620D)Konkurenční kódy