OE 5561162G01000
SUZUKI
Brzdový kotouč
SUZUKI55611-62G01-000, 5561162G01000
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS Brzdový kotouč - 240 mm JAK J3318001
    zvětšitHERTH+BUSS JAKOPARTS Brzdový kotouč - 240 mm ‐ JAK J3318001
    509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 240Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 286Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8,5Počet děr: 5Počet otvorů 1: 2Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Vnitřní průměr [mm]: 190Výška [mm]: 61,8Průměr náboje [mm]: 58Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: E1 90R-02C0121/0252Počet otvorů 2: 1EAN:4029416053994SUZUKI55611-62G02-000 (5561162G02000)55611-62G02 (5561162G02)55611-62G01-000 (5561162G01000)55611-62G01 (5561162G01)55611-62G00-000 (5561162G00000)55611-62G00 (5561162G00)Konkurenční kódy
  • TEXTAR Brzdový kotouč - 240 mm TXT 92153300
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč - 240 mm ‐ TXT 92153300
    759,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 240Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 240Síla brzdového kotouče [mm]: 10Výška [mm]: 33Minimální tloušťka [mm]: 8Vnitřní průměr [mm]: 137Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Centrovací průměr [mm]: 58Počet děr v brzdovém bubnu: 04/08Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 12,7Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 27,8šířka balení [cm]: 27,8Výška balení [cm]: 8,4Hmotnost [kg]: 3,4EAN:4019722456015Použitá čísla98200 1533 0 1, 98200 1533