OE 4M0819439C
AUDI, VOLKSWAGEN, VAG
Filtr vzduchu v interiéru
| AUDI | 4M0 819 439 C, 4M0819439C |
| VOLKSWAGEN | 4M0819439C |
| VAG | 4M0 819 439 C, 4M0819439C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DENSO Filtr vzduchu v interiéru DEN DCF755K
419,-ve skladuTyp filtru: Filtr s aktivním uhlímDélka [mm]: 308šířka [mm]: 31Výška [mm]: 218Hmotnost [g]: 170Hmotnost brutto [kg]: 260EAN:8717613178911VAG4M0819439A4M0819439C8W0819439AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
FEBI Filtr vzduchu v interiéru FB 48541
zvětšit
379,-ve skladuTyp filtru: Filtr s aktivním uhlímDélka [mm]: 309šířka [mm]: 221Výška [mm]: 30Hmotnost [kg]: 0,37EAN:4027816485414AUDI4M0 819 439 A (4M0819439A)4M0 819 439 B (4M0819439B)4M0 819 439 C (4M0819439C)PORSCHEPAB81943900VOLKSWAGEN4M0 819 439 B (4M0819439B)BENTLEY4M0 819 439 A (4M0819439A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
FILTRON Filtr vzduchu v interiéru FI K1378
zvětšit
219,-ve skladuTyp filtru: filtr částicVerze s aktivním uhlím (Art. č.): K 1378AEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 310šířka [mm]: 219Výška [mm]: 30EAN:5904608803788VOLKSWAGEN8W08194394M0819439VAG8W0 819 439 (8W0819439)4M0 819 439 (4M0819439)4M0 819 439 C (4M0819439C)Konkurenční kódySkladem ve skladu
FILTRON Filtr vzduchu v interiéru FI K1378A
359,-ve skladuTyp filtru: Filtr s aktivním uhlímZákladní verze (Art. č.): K 1378EU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 308šířka [mm]: 219Výška [mm]: 30EAN:5904608903785VOLKSWAGEN8W0819439A4M0819439AVAG8W0 819 439 A (8W0819439A)4M0 819 439 A (4M0819439A)4M0 819 439 C (4M0819439C)Konkurenční kódySkladem ve skladu