OE 4M0698451BF
AUDI, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI4M0 698 451 BF, 4M0 698 451BF, 4M0698451BF
VOLKSWAGEN4M0 698 451 BF
VAG4M0 698 451 BF
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37695
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37695
    949,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 209Výška 1 [mm]: 94,3Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,1Brzdový systém: BREMBOOmezení výrobce: BREMBOUzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelEAN:8717109489842Nahrazuje37909
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BLUE PRINT Sada brzdových destiček BLP ADBP420122
    zvětšitBLUE PRINT Sada brzdových destiček ‐ BLP ADBP420122
    969,-ve skladu
    AUDI4KE 698 451 B (4KE698451B)4KE 698 451 D (4KE698451D)4KE 698 451 F (4KE698451F)4M0 698 451 AC (4M0698451AC)4M0 698 451 AD (4M0698451AD)4M0 698 451 BE (4M0698451BE)4M0 698 451 BF (4M0698451BF)4N0 698 451 E (4N0698451E)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BREMBO Sada brzdových destiček BRE P85190
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček ‐ BRE P85190
    1 759,-ve skladu
    šířka [mm]: 129Tloušťka / síla [mm]: 17Výška [mm]: 65Uzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíBrzdový systém: TRWDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemWVA číslo: 26267EAN:8020584122921AUDI4M0698451BF4M0698451AD4M0698451AC4M0698451AB4KE698451F4KE698451D4KE698451B4M0698451AG4M0698451BE4M0698451BG4N0698451EVOLKSWAGEN4M0698451BE4M0698451ABKonkurenční kódy
  • DELPHI Sada brzdových destiček DF LP3671
    zvětšitDELPHI Sada brzdových destiček ‐ DF LP3671
    879,-ve skladu
    Kód FMSI: D2365-9123Zkušební značka: E9 90R-02A0841/5559Brzdový systém: TRWDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímWVA číslo: 26267Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelŠířka 1 [mm]: 129,1Šířka 2 [mm]: 129Výška 1 [mm]: 64,6Výška 2 [mm]: 64,6Tloušťka/síla 1 [mm]: 17Tloušťka/síla 2 [mm]: 17EAN:5012759562017AUDI4N0698451E4M0698451BG4M0698451BF4M0698451BE4M0698451AB4M0698451AC4M0698451ADVOLKSWAGEN4M0698451BE4M0698451AC4M0698451ADKonkurenční kódy