OE 4L0906262F
VAG
Lambda sonda
VAG4L0 906 262 F, 4L0 906 262F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • METZGER Lambda sonda ORIGINAL ERSATZTEIL MTG 0893541
    zvětšitMETZGER Lambda sonda ORIGINAL ERSATZTEIL ‐ MTG 0893541
    4 379,-ve skladu
    Počet pólů: 5Délka kabelu [mm]: 550Verze: OEEAN:4250032681104AUDI03L 906 262 A (03L906262A)03L 906 262 D (03L906262D)03L906262A03L906262D04E 906 262 E (04E906262E)04E906262E06E 906 265 F (06E906265F)06E 906 265 R (06E906265R)06E 906 265 S (06E906265S)06E 906 265 T (06E906265T)06E906265F06E906265R06E906265S06E906265T4L0 906 262 F (4L0906262F)4L0 906 262 K (4L0906262K)4L0906262F4L0906262KSEAT03L 906 262 A (03L906262A)03L 906 262 D (03L906262D)03L906262A03L906262D04E 906 262 E (04E906262E)04E906262E06E 906 265 F (06E906265F)06E 906 265 R (06E906265R)06E 906 265 S (06E906265S)06E 906 265 T (06E906265T)06E906265F06E906265R06E906265S06E906265T4L0 906 262 F (4L0906262F)4L0 906 262 K (4L0906262K)4L0906262F4L0906262KŠKODA03L 906 262 A (03L906262A)03L 906 262 D (03L906262D)03L906262A03L906262D04E 906 262 E (04E906262E)04E906262E06E 906 265 F (06E906265F)06E 906 265 R (06E906265R)06E 906 265 S (06E906265S)06E 906 265 T (06E906265T)06E906265F06E906265R06E906265S06E906265T4L0 906 262 F (4L0906262F)4L0 906 262 K (4L0906262K)4L0906262F4L0906262KVOLKSWAGEN03L 906 262 A (03L906262A)03L 906 262 D (03L906262D)03L906262A03L906262D04E 906 262 E (04E906262E)04E906262E06E 906 265 F (06E906265F)06E 906 265 R (06E906265R)06E 906 265 S (06E906265S)06E 906 265 T (06E906265T)06E906265F06E906265R06E906265S06E906265T4L0 906 262 F (4L0906262F)4L0 906 262 K (4L0906262K)4L0906262F4L0906262KVAG03L 906 262A (03L906262A)03L 906 262D (03L906262D)04E 906 262E (04E906262E)04L 906 2662A (04L9062662A)06E 906 265F (06E906265F)06E 906 265R (06E906265R)06E 906 265S (06E906265S)06E 906 265T (06E906265T)4L0 906 262F (4L0906262F)4L0 906 262K (4L0906262K)Konkurenční kódy