OE 4G0407689C
AUDI
Čep ramene, rameno nápravy zavěšení kol, upevňovací čepy příčného závěsného ramena
AUDI4G0 407 689 C, 4G0 407 689C, 4G0407689C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BGA Čep ramene BGA SJ0106
    zvětšitBGA Čep ramene ‐ BGA SJ0106
    409,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaVelikost závitu: M14x1.5šířka [mm]: 49,8Výška [mm]: 108EAN:5038206344548AUDI4G0407689A4G0407689CPORSCHE4G0407689CSEAT4G0407689A4G0407689CŠKODA4G0407689C4G0407689AVOLKSWAGEN4G0407689C4G0407689AKonkurenční kódy
  • CONTITECH Čep ramene CTT SUG1017
    zvětšitCONTITECH Čep ramene ‐ CTT SUG1017
    409,-ve skladu
    Montovaná strana: přední náprava doleHmotnost [kg]: 0,594Délka balení [cm]: 13,7šířka balení [cm]: 9,2Výška balení [cm]: 6,7Průměr [mm]: 42Rozměr kužele [mm]: 17,4Rozměr závitu 1: MM14x1,5REAN:4010858989101AUDI8W0 407 689 B (8W0407689B)8W0 407 689 A (8W0407689A)4G0 407 689 A (4G0407689A)4G0 407 689 C (4G0407689C)PORSCHE4G0 407 689 C (4G0407689C)Konkurenční kódy
  • CORTECO Čep ramene COR 49395958
    zvětšitCORTECO Čep ramene ‐ COR 49395958
    479,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaEAN:3358960575180AUDI8W0 407 689B (8W0407689B)8W0 407 689A (8W0407689A)4G0407689C4G0407689A4G0 407 689 C (4G0407689C)4G0 407 689 A (4G0407689A)Konkurenční kódy
  • DELPHI Čep ramene DF TC2684
    zvětšitDELPHI Čep ramene ‐ DF TC2684
    499,-ve skladu
    Velikost závitu: M14x1.5Délka [mm]: 49,8šířka [mm]: 49,8Výška [mm]: 108EAN:5012759503300AUDI8W0407689B8W0407689A4G0 407 689C (4G0407689C)4G0 407 689A (4G0407689A)PORSCHEPAB4076894G0407689CKonkurenční kódy