OE 4E0615601A
VAG
Brzdový kotouč
| VAG | 4E0 615 601 A, 4E0 615 601A, 4E0615601A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 310 mm ABS 17607
zvětšit
859,-ve skladuSrovnávací průměr: 310Vnější průměr [mm]: 310Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 42,2Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 149EAN:8717109371536AUDI4E0.615.601A (4E0615601A)4E0.615.601K (4E0615601K)VOLKSWAGEN3D0.615.601D (3D0615601D)4E0.615.601K (4E0615601K)VAG3D0 615 601D (3D0615601D)4E0 615 601A (4E0615601A)4E0 615 601K (4E0615601K)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový kotouč - 310 mm AT 422212