OE 4D0698151H
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI4D0 698 151 H, 4D0 698 151H, 4D0698151H
SEAT4D0698151H
ŠKODA4D0698151H
VOLKSWAGEN4D0698151H
VAG4D0698151H
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0900
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0900
    629,-ve skladu
    šířka [mm]: 156,3Výška [mm]: 74Tloušťka / síla [mm]: 19,6Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Tvar zásuvky: kulatýWVA číslo: 20676Brzdový systém: TevesWVA číslo: 20678EAN:8052553297514AUDI4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151AA4D0698151F4D0698151HSEAT4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HŠKODA4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HVOLKSWAGEN4A06981514A0698151A4A0698151C4A0698151D4D0698151HKonkurenční kódy
  • BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986460937
    zvětšitBOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ BO 0986460937
    789,-ve skladu
    Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474938 1987474175Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 20676Tloušťka / síla [mm]: 20,4Výška 1 [mm]: 74,2Výška 2 [mm]: 74,4Šířka 1 [mm]: 156,4Šířka 2 [mm]: 156,5Brzdový systém: ATEEAN:31651410961703165143660096Použitá čísla20 676, 20676, 90R-010221/002, BP507, E1 90R-01582/209
    Nahrazuje0 986 TB2 213
    AUDI4A0 698 151 A (4A0698151A)4A0 698 151 C (4A0698151C)4A06981514B0 615 116 A (4B0615116A)4B0 615 116 F (4B0615116F)4B0 615 116 G (4B0615116G)4B0 698 151 A (4B0698151A)4B06151164D0 698 151 H (4D0698151H)FORD10010951027703103184395VW2K021AASEAT7M0 698 151 B (7M0698151B)7M06981517MO698151VOLKSWAGEN4A0 698 151 (4A0698151)4A0 698 151 A (4A0698151A)4A0 698 151 C (4A0698151C)4A06981514AO6981517M0 698 151 A (7M0698151A)7M0 698 151 B (7M0698151B)7M06981517MO 698 151 A (7MO698151A)7MO698151Konkurenční kódy