OE 4D0615601A
AUDI, VAG
Brzdový kotouč
AUDI4D0 615 601 A, 4D0615601A
VAG4D0 615 601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ABS 15798
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ‐ ABS 15798
    389,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 46Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 146EAN:8717109008234AUDI443615601B4D0615601AVAG443 615 601B (443615601B)443.615.601B (443615601B)4D0 615 601A (4D0615601A)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 245 mm BRE 08.5775.11
    zvětšitBREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 245 mm ‐ BRE 08.5775.11
    819,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Počet děr: 5Výška [mm]: 46Centrovací průměr [mm]: 68Vnější průměr [mm]: 245Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 8Utahovací moment [Nm]: 120EAN:8020584014165AUDI4D0615601A443615601BKonkurenční kódy
  • REMSA Brzdový kotouč - 245 mm RMS 6124.00
    zvětšitREMSA Brzdový kotouč - 245 mm ‐ RMS 6124.00
    649,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Průměr [mm]: 245Výška [mm]: 46,2Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Hmotnost [kg]: 3,36Vnější průměr [mm]: 245EAN:8427975151124Použitá číslaDCA612400
    AUDI443615601B4D0615601AVOLKSWAGEN443615601BKonkurenční kódy
  • TRW Brzdový kotouč - 245 mm TRW DF2666
    zvětšitTRW Brzdový kotouč - 245 mm ‐ TRW DF2666
    509,-ve skladu
    Barva: ČernáSrovnávací průměr: 245Povrch: lakovánoTyp brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 46,2Počet děr: 5Velikost závitu: 15,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Barva: černáEAN:3322937108466AUDI443 615 601 B (443615601B)443615601B4D0 615 601 A (4D0615601A)4D0615601AVOLKSWAGEN443 615 601 B (443615601B)Konkurenční kódy