OE 4B3407151A
AUDI
Rameno zavěšení kol, rameno nápravy zavěšení kol
| AUDI | 4B3 407 151 A, 4B3 407 151A, 4B3407151A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49398613
zvětšit
1 109,-ve skladuMontovaná strana: oboustrannápřední náprava doleTyp spojení: příčné ramenoMateriál: hliníkEAN:3358960632302AUDI4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151F4B3407151E4B3407151K4B3407151A4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151CŠKODA4B0 407 151 (4B0407151)4B04071514B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151E4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151F4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151K4B3407151A4B3407151CVOLKSWAGEN4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151C4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151A4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151E4B3407151K4B3407151FKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC1343
zvětšit
839,-ve skladuMontovaná strana: levápravápřednítlačítkoMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC768Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 420šířka [mm]: 60Výška [mm]: 145EAN:5012759351222AUDI4B3 407 151K (4B3407151K)4B3407151F4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)ŠKODA4B0 407 151 (4B0407151)4B3 407 151K (4B3407151K)4B3 407 151E (4B3407151E)4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)VOLKSWAGEN4B04071514B3 407 151K (4B3407151K)4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)4B3 407 151E (4B3407151E)Konkurenční kódySkladem ve skladu