OE 4B0615601A
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
| VOLKSWAGEN | 4B0 615 601 A, 4B0615601A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AUTOMEGA Brzdový kotouč - 255 mm ATM 120038110
zvětšit
369,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Vnější průměr [mm]: 255EAN:4053184317620AUDI4B0615601ASEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AVAG4B0615601A4B0 615 601A (4B0615601A)4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
BOSCH Brzdový kotouč - 255 mm BO 0986478704
zvětšit
579,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 53,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Počet děr: 5Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 15,3EAN:31651433343244047024200616Použitá čísla: BD618Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI4B0 615 601 A (4B0615601A)VOLKSWAGEN4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódy -
DENCKERMANN Brzdový kotouč - 255 mm DCR B130306
429,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Minimální tloušťka [mm]: 8,0Typ brzdového kotouče: plnýVrt - ∅ [mm]: 15,3Síla brzdového kotouče [mm]: 10Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Vnitřní průměr [mm]: 144,5Výška [mm]: 54,1Centrovací průměr [mm]: 68Vnější průměr [mm]: 255EAN:5901225767868VOLKSWAGEN4B0 615 601 A (4B0615601A)4B0615601AVAG4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
QUARO Brzdový kotouč - 255 mm QAR QD8988
549,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Typ brzdového kotouče: plnýMinimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 53,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5902659709158AUDI4B0615601AGMC92104103SEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AKonkurenční kódySkladem ve skladu
QWP Brzdový kotouč - 255 mm QWP WBD554
609,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Výška [mm]: 54Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 9,9Velikost závitu: 15,5Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 255Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla: 08.9751.11, 24.0110-0259.1, BG3672, DF4126Skladem ve skladu
AUDI4B0 615 601 A (4B0615601A)SEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AVAG4B0615601AKonkurenční kódyKrátké informace: -
TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 255 mm TXT 92104103
559,-ve skladuSrovnávací průměr: 255Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Výška [mm]: 53,8Minimální tloušťka [mm]: 8Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 144Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Počet děr v brzdovém bubnu: 05/05Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 26,3šířka balení [cm]: 26,3Výška balení [cm]: 13,5Hmotnost [kg]: 3,6EAN:4019722302091Použitá čísla: 98200 1041, 98200 1041 0 1, 98200 1041 0 1 PROSkladem ve skladu