OE 4B0615601A
VAG
Brzdový kotouč
VAG4B0 615 601 A, 4B0 615 601A, 4B0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 255 mm ABS 17061
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 255 mm ‐ ABS 17061
    509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 54Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 146EAN:8717109236026AUDI4B0.615.601A (4B0615601A)VAG4B0 615 601A (4B0615601A)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 255 mm AT 410259
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 255 mm ‐ AT 410259