OE 3C0505223D
AUDI
Rameno zavěšení kol
AUDI3C0 505 223 D, 3C0 505 223D, 3C0505223D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Rameno zavěšení kol ABS 211643
    zvětšitA.B.S. Rameno zavěšení kol ‐ ABS 211643
    1 149,-ve skladu
    Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s pryžovou montáží bez nosného-/vodicího kloubuMateriál: ocelDélka [mm]: 376Typ spojení: podélné ramenoSériový Párová čísla výrobku: 211644EAN:8717109645248AUDI3C0505223F3C0505223D3C0505223VOLKSWAGEN3C0505223F3C0505223D3C0505223A3C0 505 223B (3C0505223B)VAG3C0 505 223A (3C0505223A)3C0 505 223B (3C0505223B)3C0 505 223D (3C0505223D)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BGA Rameno zavěšení kol BGA TRC0146
    zvětšitBGA Rameno zavěšení kol ‐ BGA TRC0146
    499,-ve skladu
  • DELPHI Rameno zavěšení kol DF TC3603
    zvětšitDELPHI Rameno zavěšení kol ‐ DF TC3603
    829,-ve skladu
    Montovaná strana: levá zadní nápravatlačítkoMateriál: ocelový plechPárová čísla výrobku: TC3604Typ spojení: podélné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez nosného-/vodicího kloubuDélka [mm]: 445šířka [mm]: 145Výška [mm]: 64EAN:5012759988473AUDI3C0 505 223D (3C0505223D)3C05052233C0505223A3C0505223FVOLKSWAGEN3C0 505 223D (3C0505223D)3C05052233C0505223A3C0505223FKonkurenční kódy
  • FEBI Rameno zavěšení kol FB 172823
    zvětšitFEBI Rameno zavěšení kol ‐ FB 172823
    929,-ve skladu
    Montovaná strana: levá zadní nápravaPárová čísla výrobku: 172825Materiál: ocelový plechTyp spojení: příčné ramenoHmotnost [kg]: 1,764Dbejte servisních informací EAN:4054224728239AUDI3C0 505 223 D (3C0505223D)3C0 505 223 F (3C0505223F)SEAT3C0 505 223 C (3C0505223C)3C0 505 223 E (3C0505223E)VOLKSWAGEN3C0 505 223 B (3C0505223B)3C0 505 223 C (3C0505223C)3C0 505 223 D (3C0505223D)3C0 505 223 E (3C0505223E)3C0 505 223 F (3C0505223F)VW (FAW)3CD 505 223 B (3CD505223B)Konkurenční kódy