OE 3C0407151A
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN3C0 407 151 A, 3C0 407 151A, 3C0407151A, 3C0407151A*
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Rameno zavěšení kol DF TC7942
    zvětšitDELPHI Rameno zavěšení kol ‐ DF TC7942
    2 089,-ve skladu
    Montovaná strana: pravápředníMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC7951Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 500šířka [mm]: 370Výška [mm]: 126EAN:5012759678701AUDI3C0407151G3C0407151HSEAT3C0 407 151E (3C0407151E)3C0407151G3C0407151HVOLKSWAGEN3C0 407 151E (3C0407151E)3C0 407 151G (3C0407151G)3C0407151A3C0407151B3C0407151HKonkurenční kódy
  • DELPHI Rameno zavěšení kol DF TC7951
    zvětšitDELPHI Rameno zavěšení kol ‐ DF TC7951
    2 089,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC7942Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 500šířka [mm]: 370Výška [mm]: 126EAN:5012759678688AUDI3C0407151G3C0407151HSEAT3C0 407 151E (3C0407151E)3C0 407 151G (3C0407151G)3C0407151HVOLKSWAGEN3C0 407 151 E (3C0407151E)3C0 407 151G (3C0407151G)3C0407151A3C0407151B3C0407151HKonkurenční kódy
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC2161
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC2161
    Montovaná strana: přední osatlačítkoMateriál: hliníkTyp spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez nosného-/vodicího kloubuDélka [mm]: 460šířka [mm]: 380Výška [mm]: 80EAN:5012759438503AUDI3C0407151H3C0407151GSEAT3C0407151H3C0 407 151G (3C0407151G)3C0 407 151E (3C0407151E)VOLKSWAGEN3C0407151H3C0407151B3C0407151A3C0 407 151G (3C0407151G)3C0 407 151E (3C0407151E)Konkurenční kódy