OE 3C0199231B
SEAT
Pružina podvozku, uložení řídicího mechanismu
SEAT3C0 199 231 B, 3C0199231B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BGA Uložení řídicího mechanismu BGA BU0104
    zvětšitBGA Uložení řídicího mechanismu ‐ BGA BU0104
    439,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravanahořepravá přední nápravazadníPožadovaný počet kusů: 2šířka [mm]: 71Výška [mm]: 170,9Vnější průměr 1 [mm]: 79Vnitřní průměr 1 [mm]: 21Tloušťka / síla [mm]: 51EAN:5038205909694AUDI3C0199231A3C0199231D3C0199231E3C0199231BSEAT3C0199231A3C0199231D3C0199231E3C0199231BŠKODA3C0199231B3C0199231A3C0199231E3C0199231DVOLKSWAGEN3C0199231D3C0199231A3C0199231B3C0199231EKonkurenční kódy
  • CORTECO Uložení řídicího mechanismu COR 80005436
    zvětšitCORTECO Uložení řídicího mechanismu ‐ COR 80005436
    439,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 19Celková délka [mm]: 63,8Vnější průměr [mm]: 80Požadovaný počet kusů: 2EAN:3358960621351AUDI3C0 199 231 E (3C0199231E)3C0 199 231 D (3C0199231D)3C0 199 231 B (3C0199231B)3C0 199 231F (3C0199231F)3C0 199 231 A (3C0199231A)SEAT3C0 199 231 E (3C0199231E)3C0 199 231 D (3C0199231D)3C0 199 231 B (3C0199231B)3C0 199 231 A (3C0199231A)VOLKSWAGEN3C0 199 231 D (3C0199231D)3C0 199 231 B (3C0199231B)3C0 199 231 A (3C0199231A)3C0 199 231F (3C0199231F)3C0 199 231 E (3C0199231E)Konkurenční kódy