AUDI3B08233593B0823239A4B0823359C4B0823359B4B0823359A4B0 823 359 C (4B0823359C)4B0 823 359 B (4B0823359B)4B0 823 359 A (4B0823359A)3B0823359BVOLKSWAGEN3B0823359A3B0 823 359 B (3B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)3B0823359BKonkurenční kódy -
MEYLE Pneumatická vzpěra kapoty motoru ME 140 161 0062
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI3B0 823 359 B (3B0823359B)4B0 823 359 C (4B0823359C)4B0 823 359 B (4B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)4B0 823 359 A (4B0823359A)3B0 823 359 (3B0823359)VOLKSWAGEN4B0 823 359 C (4B0823359C)3B0 823 359 B (3B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)3B0 823 359 (3B0823359)3B0 823 359 C (3B0823359C)3B0 823 359 D (3B0823359D)4B0 823 359 A (4B0823359A)4B0 823 359 B (4B0823359B)Konkurenční kódy -
MONROE Pneumatická vzpěra kapoty motoru MO ML5266
zvětšit
359,-ve skladuDélka [mm]: 722Takt motoru [mm]: 306Vymršťovací síla [N]: 280Hmotnost [kg]: 0,402Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 72,2šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096343360AUDI3B08233593B0823239A4B0823359C4B0823359B4B0823359A3B0823359BVOLKSWAGEN3B08233593B0823359A3B0823359BKonkurenční kódySkladem ve skladu