OE 2H0407152A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Uložení řídicího mechanismu, rameno zavěšení kol, Čep ramene
AUDI2H0 407 152 A, 2H0407152A
SEAT2H0 407 152 A, 2H0407152A
ŠKODA2H0 407 152 A, 2H0407152A
VOLKSWAGEN2H0 407 152 A, 2H0 407 152 A (-), 2H0 407 152 A(-), 2H0 407 152 A*, 2H0 407 152A, 2H0 407 152A*, 2H0407152A, 2H0407152A*
VAG2H0 407 152A, 2H0 407 152A(-), 2H0407152A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Čep ramene ABS 220576
    zvětšitA.B.S. Čep ramene ‐ ABS 220576
    379,-ve skladu
    Průměr [mm]: 49Rozměr závitu 1: M14X1.5 RHTRozměr kužele [mm]: 20,7Párová čísla výrobku: 220576EAN:8717109631609VOLKSWAGEN2H0 407 152 A(-) (2H0407152A)2H0 407 152 A (-) (2H0407152A)2H0 407 151 A(-) (2H0407151A)2H0 407 151 A (-) (2H0407151A)VAG2H0 407 152A(-) (2H0407152A)2H0 407 151A(-) (2H0407151A)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • A.B.S. Rameno zavěšení kol ABS 211652
    zvětšitA.B.S. Rameno zavěšení kol ‐ ABS 211652
    3 389,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 20,7Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubem s pryžovou montážíMateriál: ocelDélka [mm]: 341Typ spojení: příčné ramenoSériový Velikost závitu: M14X1,5 RHTPárová čísla výrobku: 211651EAN:8717109647419VOLKSWAGEN2H0407152AVAG2H0 407 152A (2H0407152A)OSCA17121Konkurenční kódy
  • DELPHI Čep ramene DF TC2668
    zvětšitDELPHI Čep ramene ‐ DF TC2668
    389,-ve skladu
    Velikost závitu: M14x1.5Délka [mm]: 58šířka [mm]: 58Výška [mm]: 105EAN:5012759504598VOLKSWAGEN2H0 407 151A* (2H0407151A)2H0 407 152A* (2H0407152A)Konkurenční kódy