OE 26300FL010
SUBARU
Brzdový kotouč
SUBARU26300 FL010, 26300-FL010, 26300FL010
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Brzdový kotouč - 293 mm BO 0986479H28
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 293 mm ‐ BO 0986479H28
    1 509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 293Vnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Minimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 48,2Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 58Počet děr: 5Povrch: nátěrZpracování: vysoce nauhličenoSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 13EAN:4047023067173Použitá číslaE1 90R-02C0074/0575, BD2972
    SUBARU26300 FL010 (26300FL010)Konkurenční kódy
  • BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 293 mm BRE 09.D768.11
    zvětšitBREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 293 mm ‐ BRE 09.D768.11
    1 309,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoSíla brzdového kotouče [mm]: 24Počet děr: 5Výška [mm]: 48Centrovací průměr [mm]: 58Vnější průměr [mm]: 293Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 22EAN:8020584317693SUBARU26300FL010Konkurenční kódy
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS Brzdový kotouč - 293 mm JAK J3307018
    zvětšitHERTH+BUSS JAKOPARTS Brzdový kotouč - 293 mm ‐ JAK J3307018
    Srovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoVnější průměr [mm]: 293,4Síla brzdového kotouče [mm]: 24Minimální tloušťka [mm]: 22Počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Výška [mm]: 48,2Průměr náboje kola [mm]: 58EAN:4029416405670SUBARU26300-FL010 (26300FL010)Konkurenční kódy
  • JAPKO Brzdový kotouč - 293 mm JPK 60715C
    zvětšitJAPKO Brzdový kotouč - 293 mm ‐ JPK 60715C
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 293Vnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoMinimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 48,2Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Centrovací průměr [mm]: 58Povrch: lakovánoPočet děr: 5Pro OE číslo: 26300FL010EAN:8052553836157SUBARU26300FL010Konkurenční kódy
  • JURID Brzdový kotouč - 293 mm JRD 563624JC
    zvětšitJURID Brzdový kotouč - 293 mm ‐ JRD 563624JC
    1 109,-u výrobce
    Srovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubuVýška [mm]: 49Centrovací průměr [mm]: 58Počet upevňovacích otvorů: 2Počet děr: 5Jednotka množství: SadaPovrch: nátěrVerze: JCHmotnost [kg]: 13,31Minimální tloušťka [mm]: 22Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 30šířka balení [cm]: 30Výška balení [cm]: 10EAN:4060426463847Použitá čísla563624
    SUBARU26300FL010Konkurenční kódy
  • KAVO PARTS Brzdový kotouč - 293 mm KVP BR-8243-C
    zvětšitKAVO PARTS Brzdový kotouč - 293 mm ‐ KVP BR-8243-C
    919,-ve skladu
  • MAXGEAR Brzdový kotouč - 293 mm MXG 19-4847
    zvětšitMAXGEAR Brzdový kotouč - 293 mm ‐ MXG 19-4847
    889,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoVnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Výška [mm]: 48,2Minimální tloušťka [mm]: 22Povrch: nátěrKruhový vývrt ∅ [mm]: 100Centrovací průměr [mm]: 58Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 13Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaEAN:5905141981315SUBARU26300FL010Konkurenční kódy
  • OPTIMAL Brzdový kotouč - 293 mm OPT BS-9556C
    zvětšitOPTIMAL Brzdový kotouč - 293 mm ‐ OPT BS-9556C
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoSíla brzdového kotouče [mm]: 24Vnější průměr [mm]: 293Výška [mm]: 48Centrovací průměr [mm]: 58Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 22Počet děr v brzdovém bubnu: 5/7EAN:4058787337556SUBARU26300FL010Konkurenční kódy
  • TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 293 mm TXT 92327603
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč PRO - 293 mm ‐ TXT 92327603
    Srovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoVnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Výška [mm]: 48,2Minimální tloušťka [mm]: 22Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 150Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Centrovací průměr [mm]: 58Počet děr v brzdovém bubnu: 05/07Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 13Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 30,8šířka balení [cm]: 30,8Výška balení [cm]: 12,7Hmotnost [kg]: 7,4EAN:4019722558788Použitá čísla98200 3276 0 1 PRO
  • TRW Brzdový kotouč - 293 mm TRW DF6851
    zvětšitTRW Brzdový kotouč - 293 mm ‐ TRW DF6851
    Barva: ČernáSrovnávací průměr: 293Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 293Síla brzdového kotouče [mm]: 24Minimální tloušťka [mm]: 22Počet děr: 5Velikost závitu: 13Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Výška [mm]: 48,2Centrovací průměr [mm]: 58Barva: černáPovrch: lakovánoZkušební značka: E190R-02C0176/0490EAN:3322938560584SUBARU26300FL010Konkurenční kódy