OE 1U9955425B
VOLKSWAGEN
Stěrač
VOLKSWAGEN1U9 955 425B, 1U9955425B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Starline Sada stěračů - 350 + 350 mm - ramínkové ST SR3535
    zvětšitStarline Sada stěračů - 350 + 350 mm - ramínkové ‐ ST SR3535
    80,-ve skladu
  • Starline Stěrač 380 mm - ramínkový ST SR38
    zvětšitStarline Stěrač 380 mm - ramínkový ‐ ST SR38
    62,-ve skladu
  • TOPRAN Stěrač TPR 207 135
    zvětšitTOPRAN Stěrač ‐ TPR 207 135
    91,-ve skladu
    AUDI1J6 955 425C (1J6955425C)1J6 955 427 (1J6955427)1U9 955 425B (1U9955425B)6K6 955 425A (6K6955425A)6Q6 955 425 (6Q6955425)8E9 955 425C (8E9955425C)FORD1 326 285 (1326285)4S41A17402AAOPEL12 72 240 (1272240)12 72 731 (1272731)12 72 733 (1272733)47 01 438 (4701438)PEUGEOT6423 G3 (6423G3)6426 HF (6426HF)6426 SG (6426SG)6426 T6 (6426T6)SEAT1J6 955 425C (1J6955425C)1J6 955 427 (1J6955427)1U9 955 425B (1U9955425B)6K6 955 425A (6K6955425A)6Q6 955 425 (6Q6955425)8E9 955 425C (8E9955425C)ŠKODA1J6 955 425C (1J6955425C)1J6 955 427 (1J6955427)1U9 955 425B (1U9955425B)6K6 955 425A (6K6955425A)6Q6 955 425 (6Q6955425)8E9 955 425C (8E9955425C)VAUXHALL09193459091951570919683390444832VOLKSWAGEN1J6 955 425C (1J6955425C)1J6 955 427 (1J6955427)1U9 955 425B (1U9955425B)6K6 955 425A (6K6955425A)6Q6 955 425 (6Q6955425)8E9 955 425C (8E9955425C)SMART450 820 01 45 (4508200145)A450 820 01 45 (A4508200145)Konkurenční kódy