OE 1K0798151D
VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
| VOLKSWAGEN | 1K0 798151D |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Sada brzdových destiček DF LP1514
zvětšit
499,-ve skladuKód FMSI: D768-7709Zkušební značka: E1 90R-01881/685Brzdový systém: ContinentalDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíWVA číslo: 23130 23131 23187Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuŠířka 1 [mm]: 146,4Šířka 2 [mm]: 146Výška 1 [mm]: 54,7Výška 2 [mm]: 54,7Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 19,5EAN:5012759107225Použitá čísla: 23130, 23131, 23187, D768-7709Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
AUDI1J0 698 151D (1J0698151D)1J0 698 151E (1J0698151E)1J0 698 151F (1J0698151F)1J0 698 151G (1J0698151G)1K0 698 151A (1K0698151A)1K0 698 151D (1K0698151D)1K0 698 151F (1K0698151F)1K0 698 151G (1K0698151G)1K0 698 151J (1K0698151J)1K0 798 151D (1K0798151D)1K0698151K8Z0 698 151A (8Z0698151A)JZW 698 151 (JZW698151)SEAT1J0 698 151D (1J0698151D)1J0 698 151E (1J0698151E)1J0 698 151F (1J0698151F)1J0 698 151G (1J0698151G)1K0 698 151A (1K0698151A)1K0 698 151D (1K0698151D)1K0 698 151F (1K0698151F)1K0 698 151G (1K0698151G)1K0698151K1K0698151M8Z0 698 151A (8Z0698151A)JZW 698 151 (JZW698151)ŠKODA1J0 698 151D (1J0698151D)1J0 698 151E (1J0698151E)1J0 698 151F (1J0698151F)1J0 698 151G (1J0698151G)1K0 698 151D (1K0698151D)1K0 698 151F (1K0698151F)1K0 698 151G (1K0698151G)1K0 698 51J (1K069851J)1K0698151A1K0698151K8Z0698151AJZW 698 151 (JZW698151)VOLKSWAGEN1J0 698 151D (1J0698151D)1J0 698 151E (1J0698151E)1J0 698 151F (1J0698151F)1J0 698 151G (1J0698151G)1J0698151P1JE698151A1K0 698 151A (1K0698151A)1K0 698 151D (1K0698151D)1K0 698 151F (1K0698151F)1K0 698 151G (1K0698151G)1K0 698 151J (1K0698151J)1K0 798151D (1K0798151D)1K0698151K8Z0 698 151A (8Z0698151A)JZW 698 151 (JZW698151)VW (FAW)L1J0698151FKonkurenční kódy -