OE 1K0423812E
VW (FAW)
Čep řízení
VW (FAW)1K0 423 812 E, 1K0423812E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • VÝPRODEJ
    BLUE PRINT Čep řízení BLP ADV188708
    zvětšitBLUE PRINT Čep řízení ‐ BLP ADV188708
    209,-v prodejně
    Montovaná strana: pravá přední nápravaPárová čísla výrobku: ADV188707Délka [mm]: 95Rozměr vnitřního závitu: M16 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,44Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíEAN:5050063036374AUDI1K0 423 804 A (1K0423804A)1K0 423 812 A (1K0423812A)1K0 423 812 B (1K0423812B)1K0 423 812 E (1K0423812E)1K0 423 812 F (1K0423812F)1K0 423 812 J (1K0423812J)1K1 423 051 CL (1K1423051CL)1K1 423 051 CN (1K1423051CN)1K1 423 070 X (1K1423070X)3C0 423 812 B (3C0423812B)SEAT1K0 423 812 A (1K0423812A)1K0 423 812 B (1K0423812B)1K0 423 812 E (1K0423812E)1K0 423 812 J (1K0423812J)3C0 423 812 B (3C0423812B)ŠKODA1K0 423 812 A (1K0423812A)1K0 423 812 E (1K0423812E)1K0 423 812 J (1K0423812J)VOLKSWAGEN1K0 423 804 A (1K0423804A)1K0 423 812 A (1K0423812A)1K0 423 812 B (1K0423812B)1K0 423 812 E (1K0423812E)1K0 423 812 F (1K0423812F)1K0 423 812 J (1K0423812J)1K1 423 051 CL (1K1423051CL)1K1 423 051 CN (1K1423051CN)1K1 423 070 X (1K1423070X)3C0 423 812 B (3C0423812B)VW (FAW)1K0 423 812 E (1K0423812E)1K0 723 812 J (1K0723812J)VW (SVW)1K0 423 812 J (1K0423812J)CUPRA1K0 423 812 J (1K0423812J)Konkurenční kódy