OE 1K0423811E
ŠKODA
ŠKODA1K0 423 811 E, 1K0 423 811E, 1K0423811E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BGA Čep řízení BGA SR9606
    zvětšitBGA Čep řízení ‐ BGA SR9606
    173,-ve skladu
  • VÝPRODEJ
    BLUE PRINT Čep řízení BLP ADV188707
    zvětšitBLUE PRINT Čep řízení ‐ BLP ADV188707
    209,-v prodejně
    Montovaná strana: levá přední nápravaPárová čísla výrobku: ADV188708Délka [mm]: 95Rozměr vnitřního závitu: M16 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,400Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíEAN:5050063036008AUDI1K0 423 803 A (1K0423803A)1K0 423 811 A (1K0423811A)1K0 423 811 B (1K0423811B)1K0 423 811 E (1K0423811E)1K0 423 811 F (1K0423811F)1K0 423 811 J (1K0423811J)1K1 423 051 CL (1K1423051CL)1K1 423 051 CN (1K1423051CN)1K1 423 070 X (1K1423070X)3C0 423 811 B (3C0423811B)SEAT1K0 423 811 A (1K0423811A)1K0 423 811 E (1K0423811E)1K0 423 811 J (1K0423811J)3C0 423 811 B (3C0423811B)ŠKODA1K0 423 811 A (1K0423811A)1K0 423 811 E (1K0423811E)1K0 423 811 J (1K0423811J)VOLKSWAGEN1K0 423 803 A (1K0423803A)1K0 423 811 A (1K0423811A)1K0 423 811 B (1K0423811B)1K0 423 811 E (1K0423811E)1K0 423 811 F (1K0423811F)1K0 423 811 J (1K0423811J)1K1 423 051 CL (1K1423051CL)1K1 423 051 CN (1K1423051CN)1K1 423 070 X (1K1423070X)3C0 423 811 B (3C0423811B)VW (FAW)1K0 423 811 E (1K0423811E)1K0 423 811 J (1K0423811J)VW (SVW)1K0 423 811 J (1K0423811J)CUPRA1K0 423 811 J (1K0423811J)Konkurenční kódy