OE 1K0129620F
AUDI
Vzduchový filtr
AUDI1K0 129 620 F, 1K0 129 620F, 1K0129620F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Vzduchový filtr BLP ADV182204
    zvětšitBLUE PRINT Vzduchový filtr ‐ BLP ADV182204
    146,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 345šířka [mm]: 136Výška [mm]: 70Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez předfiltruHmotnost [kg]: 0,450Dbejte servisních informací EAN:5050063006148AUDI1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)5C0 129 620 (5C0129620)SEAT1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)ŠKODA1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)VOLKSWAGEN1K0 129 620 A (1K0129620A)1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)3C0 129 620 A (3C0129620A)3C0 129 620 B (3C0129620B)5C0 129 620 (5C0129620)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BOSCH Vzduchový filtr BO 1987429404
    zvětšitBOSCH Vzduchový filtr ‐ BO 1987429404
    189,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 344,5šířka [mm]: 135,5Výška [mm]: 70,3Kvantita: 1EAN:3165143344040Použitá číslaS 9404
    AUDI1K0 129 607 D (1K0129607D)1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)3C0 129 607 AS (3C0129607AS)3C0 129 620 A (3C0129620A)3C0 129 620 B (3C0129620B)5C0 129 620 (5C0129620)5C0129620SEAT1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)ŠKODA1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)VOLKSWAGEN1K0 129 607 D (1K0129607D)1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)1KD 129 620 A (1KD129620A)3C0 129 607 AS (3C0129607AS)3C0 129 620 A (3C0129620A)3C0 129 620 B (3C0129620B)5C0 129 620 (5C0129620)5C0129620L1KD129620ABORGWARDV700007179CUPRA1K0 129 607 D (1K0129607D)1K0 129 620 D (1K0129620D)1K0 129 620 F (1K0129620F)1K0 129 620 G (1K0129620G)3C0 129 607 AS (3C0129607AS)3C0 129 620 A (3C0129620A)3C0 129 620 B (3C0129620B)5C0129620Konkurenční kódy