OE 1J1955425A
VOLKSWAGEN
Pružina podvozku, stěrač, stírací gumička
VOLKSWAGEN1J1 955 425 A, 1J1955425A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENCKERMANN Sada plochých stěračů - 525 + 525 mm DCR VD10006
    zvětšitDENCKERMANN Sada plochých stěračů - 525 + 525 mm ‐ DCR VD10006
    319,-ve skladu
  • DENSO Sada plochých stěračů - 530 + 480 mm DEN DF-001
    zvětšitDENSO Sada plochých stěračů - 530 + 480 mm ‐ DEN DF-001
    499,-ve skladu
  • KAMOKA Pružina podvozku KAM 2110325
    zvětšitKAMOKA Pružina podvozku ‐ KAM 2110325
    509,-ve skladu
  • MAXGEAR Sada stěračů - 530 + 475 mm MXG 39-0065
    zvětšitMAXGEAR Sada stěračů - 530 + 475 mm ‐ MXG 39-0065
    209,-ve skladu
    Délka stěrače: 530 + 475 mmJednotka množství: SadaDélka 1 [mm]: 530Délka 2 [mm]: 475Stěrače - provedení: Stěrač-FlachbalkenwischblattLevo-/pravostranné řízení: pro levostranně řízená vozidlaEAN:5901619525302MAZDA151263/151265 (151263151265)151263151265BP4K-67-330B (BP4K67330B)BP4L-67-330B (BP4L67330B)VOLKSWAGEN6Q1 955 425 A (6Q1955425A)6Q1 955 425 (6Q1955425)1J0 998 002 (1J0998002)1J1955425AKonkurenční kódy