OE 1J0615301C
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA1J0 615 301 C, 1J0 615 301C, 1J0.615.301C, 1J0615301C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ABS 16882
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ‐ ABS 16882
    819,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 288Vnější průměr [mm]: 287Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 34,5Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje [mm]: 147EAN:8717109021448AUDI1J0.615.301C (1J0615301C)1J0.615.301R (1J0615301R)6R0615301A6R0615301DSEAT1J0.615.301 (1J0615301)1J0.615.301C (1J0615301C)1J0.615.301K (1J0615301K)1J0.615.301R (1J0615301R)1J0.615.301S (1J0615301S)6R0615301A6R0615301DJZW615301DŠKODA1J0.615.301 (1J0615301)1J0.615.301C (1J0615301C)1J0.615.301R (1J0615301R)1J0.615.301S (1J0615301S)6R0615301A6R0615301DJZW615301DVOLKSWAGEN1J0.615.301C (1J0615301C)1J0.615.301K (1J0615301K)1J0.615.301R (1J0615301R)1J0.615.301S (1J0615301S)6R0615301A6R0615301DJZW615301DVAG1J0 615 301 (1J0615301)1J0 615 301C (1J0615301C)1J0 615 301K (1J0615301K)1J0 615 301R (1J0615301R)1J0 615 301S (1J0615301S)6R0 615 301A (6R0615301A)JZW 615 301D (JZW615301D)EICHER104440799OSCA03502Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Brzdový kotouč - 288 mm ASH 60-00-0901C
    zvětšitASHIKA Brzdový kotouč - 288 mm ‐ ASH 60-00-0901C