OE 1J0422811D
AUDI
Čep řízení
AUDI1J0 422 811 D, 1J0422811D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Čep řízení ABS 230018
    zvětšitA.B.S. Čep řízení ‐ ABS 230018
    143,-ve skladu
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • DELPHI Čep řízení DF TA1667
    zvětšitDELPHI Čep řízení ‐ DF TA1667
    189,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaVelikost závitu: M14x1.5Druh závitu: s pravotočivým závitemRozměr kužele [mm]: 13,2Párová čísla výrobku: TA1668Délka [mm]: 115šířka [mm]: 38Výška [mm]: 82EAN:5012759238509AUDI1J0 422 811B (1J0422811B)1J0422811DSEAT6Q0 423 811A (6Q0423811A)1J0422811D1J0 422 811B (1J0422811B)ŠKODA6Q0 423 811A (6Q0423811A)1J0422811D1J0 422 811B (1J0422811B)VOLKSWAGEN1J0422811D6Q0 423 811A (6Q0423811A)1J0 422 811B (1J0422811B)Konkurenční kódy
  • FEBI Čep řízení PROKIT FB 14180
    zvětšitFEBI Čep řízení PROKIT ‐ FB 14180
    229,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaRozměr klíče: 19 mmPárová čísla výrobku: 14182Rozměr vnitřního závitu: M14 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Rozměr klíče: 19Hmotnost [kg]: 0,300Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíDbejte servisních informací EAN:4027816141808AUDI1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 D (1J0422811D)8Z0 423 812 A (8Z0423812A)SEAT1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 E (1J0422811E)ŠKODA1J0 422 811 B (1J0422811B)VOLKSWAGEN1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 D (1J0422811D)1J0 422 811 E (1J0422811E)VW (FAW)1J0 422 811 B (1J0422811B)Konkurenční kódy