OE 1HM407272B
AUDI
Šroub příruby kloubového hřídele (Kardanu)
| AUDI | 1HM 407 272 B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Šroub - příruba kloubového hřídele (Kardanu) FB 03004
zvětšit
18,-ve skladuDélka [mm]: 57Rozměr vnějšího závitu: M8 x 1,25Průměr vlákna [mm]: 46Jakost / třída: 12.9Hlava šroubu / profil matky: vnitřní polygonická hlavaMateriál: ocelPovrch: Zinek-lamela-potažení (povrch)Délka šroubu pod hlavou [mm]: 48Hmotnost [kg]: 0,021EAN:4027816030041AUDI113 501 229 C (113501229C)113 501 229 C GRV (113501229CGRV)113 501 229 D (113501229D)113501229CGRV1H0 407 271 A (1H0407271A)1H0 407 271 K (1H0407271K)1H0 407 272 A (1H0407272A)1H0 407 272 AF (1H0407272AF)1H0 407 272 M (1H0407272M)1HM 407 271 (1HM407271)1HM 407 272 (1HM407272)1HM 407 272 B (1HM407272B)893 407 237 (893407237)893 407 237 GRV (893407237GRV)N 911 082 01 (N91108201)PORSCHE113 501 229 A (113501229A)113 501 229 C (113501229C)113 501 229 D (113501229D)893 407 237 (893407237)N 911 082 01 (N91108201)PAF 911 082 (PAF911082)SEAT113 501 229 C (113501229C)113 501 229 D (113501229D)893 407 237 (893407237)N 911 082 01 (N91108201)ŠKODAN 911 082 01 (N91108201)VOLKSWAGEN113 501 229 C (113501229C)113 501 229 C GRV (113501229CGRV)113 501 229 D (113501229D)113501229CGRV1H0 407 271 A (1H0407271A)1H0 407 271 K (1H0407271K)1H0 407 272 A (1H0407272A)1H0 407 272 AF (1H0407272AF)1H0 407 272 M (1H0407272M)1HM 407 271 (1HM407271)1HM 407 272 (1HM407272)1HM 407 272 B (1HM407272B)893 407 237 (893407237)893 407 237 GRV (893407237GRV)N 911 082 01 (N91108201)Konkurenční kódySkladem ve skladu