OE 1H0422803A
ŠKODA
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
| ŠKODA | 1H0 422 803 A, 1H0422803A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
GSP Axiální kloub příčného táhla řízení GSP S030641
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
MONROE Axiální kloub příčného táhla řízení MO L29205
zvětšit
449,-ve skladuHmotnost [kg]: 0,600Typ závitu axiálního kloubu: s pravotočivým závitemVelikost závitu: M14x1,5/M14x1,5Omezení výrobce: TRWDélka [mm]: 370Požadovaný počet kusů: 2Délka balení [cm]: 43,5šířka balení [cm]: 7,5Výška balení [cm]: 4EAN:541209628445854120962339445412096244001AUDI1H0 422 803 A (1H0422803A)SEAT1H0 422 803 A (1H0422803A)ŠKODA1H0 422 803 A (1H0422803A)VOLKSWAGEN1H0 422 803 (1H0422803)1H0 422 803 A (1H0422803A)1H0 422 804 (1H0422804)1H0 422 821 A (1H0422821A)1H04228031H0422804Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
MOOG Příčné táhlo řízení MG VO-DS-7190
539,-ve skladuPárová čísla výrobku: VO-DS-7191Typ kontejneru: BoxDélka balení [cm]: 47šířka balení [cm]: 11Výška balení [cm]: 8EAN:5010874765269AUDI1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)SEAT1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)ŠKODA1H0422803A1H0 422 803 A (1H0422803A)VOLKSWAGEN1H0422803D1H0422803A1H04228031H0 422 803 D (1H0422803D)1H0 422 803 A (1H0422803A)1H0 422 803 (1H0422803)Konkurenční kódySkladem ve skladu